Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]
Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]

Kieto kuro katilas EKON+E 20 - apatinio degimo (20 kW)

-10%
0 €
Kieto kuro katilas EKON+E 20 - apatinio degimo (20 kW)
Peržiūrėta: 2420 Prekės kodas: K1AKT-APK20+E
Ar turime?: Užsakoma
1990,00 € 1785,00 € Kaina be PVM: 1475,21 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia informacijos? +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

  • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
  • Dūmtraukių montavimą;
  • Židinių montavimą;
  • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 1475,21 €

 

APRAŠYMAS

„EKON“ APATINIO DEGIMO KATILAI

 

„EKON“ katilas – aukščiausios kategorijos ir techninių parametrų gaminys.

 

2020 m. “EKON” serija papildyta nauju „EKON e“ modeliu: su orapūte, dūmų temperatūros davikliu ir elektroniniu valdymu.

Daugiau nei 10 metų naudojama, pasitvirtinusi konstrukcija, su dviguba degimo kamera ir horizontaliais šilumokaičiais užtikrina labai geras darbines savybes, lengvą aptarnavimą ir ilgą katilo tarnavimo laiką. Katilas praktiškai neturi silpnų vietų. Idealiai tinka kurenti malkas ir briketus, gerai dirba ir su anglimis.

 

Visi pagrindiniai parametrai, tokie kaip šilumokaičio plotas ir kuro užkrovos dydis yra vieni geriausių rinkoje. Tai užtikrina labai ilgą katilo degimo laiką. Geras kainos ir kokybės santykis, bei teigiami klientų atsiliepimai padarė „EKON“ serijos modelius vienais populiariausių mūsų gaminių.

 

Skirtumas tarp viršutinio ir apatinio degimo katilų

Viršutinio degimo katilų galia reguliuojama sunkiau, nes dega visas sukrauto kuro sluoksnis. Pirminis oras degimui tiekiamas apatinėje dalyje, kur yra žarijos ir negalima net ir kintant šilumos poreikiui, smarkiai mažinti oro tiekimo, nes atsiranda nepilnas degimas, susidaro CO2 arba smalkės. Kyla grėsmė apsinuodyti. Esant per mažam oro kiekiui malkos blogai dega, susidaro daug suodžių ir nesudegusio kuro dalelių, kurios padengia degimo kameros sieneles. Jas dažnai - kas 1-2 dienas - tenka valyti. Tokio tipo katilų rinkoje yra gana mažai, dažniausiai tai būna katilai-viryklės, skirti dar ir maistui ruošti.

Apatinio degimo katiluose dega tik apatinis malkų sluoksnis, pirminis oras tiekiamas viršutinėje degimo kameros dalyje, kur degimas nevyksta. Čia atsiranda daugiau galimybių reguliuoti galią - platesnės degimui reikalingo oro kiekio keitimo ribos. Tačiau, kad kuras gerai degtų, katilo galią galima sumažinti tik iki maždaug 50-60 proc. nominalios galios. Šiuo metu tokie katilai yra labiausiai paplitę Lietuvoje. Jų privalumai: universalūs (galima deginti ir anglis ir įvairias švarias medžio atliekas) ir priimtina kaina.

 

YPATUMAI

           

 

PARAMETRAI

Dėl prekių likučio sandėlyje pasitikslinkite telefonu: +370 620 75545 ar el. paštu: [email protected].