Pristatymas, grąžinimas garantija

Daugiau informacijos apie prekių pristatymą bus suteikta paskambinus telefonu 8 620 75545


Prekių pristatymas


Visoje Lietuvos teritorijoje prekių pristatymo kaštai yra suderinami su klientu atskirai, perkant daugiau kaip už 3 000 € pristatymas nemokamas. Pristatymas į Kuršių Nerija, Europos sąjungos šalis, Nepriklausomų valstybių sandraugos šalis, pagal atskirą susitarimą.

 

Prekių keitimas bei grąžinimas.

 

Jums netikusias ir nekokybiškas prekes galima pakeisti arba grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats arba atsiųsti savo pasirinkto arba mūsų kurjerio paslaugomis, Pirkėjui apmokant grąžinimo išlaidas. Netinkamas ir nekokybiškas prekes galite grąžinti nemokamai. Pinigus už Jūsų įsigytas prekes grąžinsime ne vėliau kaip per 14 dienų.  Negrąžinamos tik Pristatymo išlaidos. Norėdamas grąžinti prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:


1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje su etikete;
2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižytas paviršius, Šis  punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.
6. Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.
7. Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti Pirkėjui.


Į kitas šalis pristatome pagal atskirą susitarimą, o kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Jei pageidautumėte tokios paslaugos, susisiekite su mumis ir nuspręsime, koks būdas būtų Jums patogiausias.  

 

Kas pristatys mūsų prekes?  

 

Savo prekių gabenimo partneriu pasirinkome UAB Nėgė (www.nege.lt) ir UAB DPD Lietuva (www.dpd.lt)

 

Pristatymo laikas  

 

Pirkdami mūsų e-parduotuvėje,  prekes gausite per 5-30 darbo dienų. Visi sandoriai ir pristatymai derinami telefonu.