Meistro pagalba

Atliekame šiuos montavimo darbus:

 

Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimas;

Dūmtraukių montavimas;

Židinių montavimas;

Kondicionierių montavimas.

Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimas

 

Montuojame: 

 

  • Kieto kuro katilines;
  • Vidaus dujotiekį; 
  • Vidaus šildymo sistemas; 
  • Vidaus vandentiekio sistemas; 
  • Vidaus nuotekines sistemas; 
  • Vandens šildytuvus; 
  • Katilinių automatiką; 
  • Dujines signalizacijas.

 

Dūmtraukių montavimas

 

Montuojame nerūdijančio plieno įdėklus į kaminus, pramoninius bei buitinius apšiltintus dūmtraukius, dvisienius dūmtraukius kondensacinio ar turbo tipo katilams. Atliekame kaminų valymo ir tyrimo paslaugą. Išduodame visą dūmtraukio lydinčiąją dokumentaciją, reikalingą priduodant pastatą priešgaisrinei ar dujų tarnybai. 

Netinkamos dūmtraukio priežiūros padariniai gali būti labai rimti - išsilydęs kaminas, aprūkusios sienos ir net kilęs gaisras ar mirtinas apsinuodijimas nuodingomis medžiagomis. Kasmet prieš šildymo sezoną būtina išvalyti suodžius ir prižiūrėti bei periodiškai patikrinti kaminus. Būtina valyti visus dūmtraukius, nepriklausomai ne tik nuo kuro rūšies, bet ir nuo to, kokiame name gyvenate - privačiame ar daugiabučiame, sename ar naujame. Tokiu būdu galima ne tik maksimaliai sumažinti gaisro ir kenksmingo poveikio sveikatai pavojų, bet ir neteršti aplinkos. Susikaupus daug suodžių, pablogėja kamino trauka, daugiau sunaudojama kuro, krosnis, židinys ar kitas šildymo įrenginys gali “dūmyti”. Iš plytų sumūrytus dūmtraukius reikia valyti ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius, jei kūrenama kasdien. Labai svarbu tinkamai pasirinkti įmonę montuotoją, kuri ne tik kokybiškai atliks savo darbą, bet ir vėliau atliks įrenginio bei dūmtraukio priežiūrą. Iš montuotojo būtinai reikalaukite garantijos, darbų pridavimo aktų. Tik gavus reikiamus dokumentus užsakovas gali būti ramus.

 

Iš BPST (Bendrosios priešgaisrinės saugos taisyklės): 

 

„144. Šildymo įrenginiai, dūmtraukiai turi būti techniškai sutvarkyti. Palėpėse ir kitose gaisro atžvilgiu pavojingose patalpose dūmtraukiai ir sienos su dūmų kanalais turi būti išbaltintos.

146. Iš dūmtraukių ir krosnių prieš šildymo sezoną, o jo metu ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius būtina išvalyti suodžius“.

 

Židinių montavimas

 

Darniai dirbdami ne tik su židinių ugniakurų ir krosnelių gamintojais, bet ir su architektais, dizaineriais bei židinių montuotojais, mes galime užtikrinti, kad židinys mūsų kliento namuose bus įrengtas profesionaliai, greitai, atsižvelgiant į pačius įvairiausius individualius užsakovo pageidavimus ir bus ne tik estetiškai, bet ir funkciškai nepriekaištingas interjero sprendimas.

 

Kondicionierių montavimas

 

Praktika rodo, kad 95% oro kondicionierių gedimų yra susiję su neteisingu jų sumontavimu bei priežiūra.

UAB "Tai Ko Reikia" ne tik parinks ir sukomplektuos Jūsų poreikius atitinkantį oro kondicionierių, tačiau ir pasirūpins kvalifikuotu jo sumontavimu, paleidimu bei garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu.

 

Visą informaciją dėl oro kondicionierių montavimo darbų ir jų aptarnavimo gausite susisiekę 8 620 755 45