Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]
Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]

Dujinis kondensacinis katilas Bosch Condens, GC 2300iW, 15/25C, momentinis vandens ruošimas, baltas


0 €
Dujinis kondensacinis katilas Bosch Condens, GC 2300iW, 15/25C, momentinis vandens ruošimas, baltas
Peržiūrėta: 1157 Prekės kodas: JKR#751271
Ar turime?: Dar yra
1861,68 € Kaina be PVM: 1538,58 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia informacijos? +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

  • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
  • Dūmtraukių montavimą;
  • Židinių montavimą;
  • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 1538,58 € Aukščiausio lygio kondensacinis šildymo katilas šildymui ir karšto vandens ruošimui.

Modelis Condens GC2300iW

Karšto vandens paruošimas pratekamojo srauto režimu (15/25 arba 24/25) arba prijungiant karšto vandens bakelį
Didelis efektyvumas visus metus dėl plačių galios moduliavimo galimybių (1:10)
Šiuolaikiškas dizainas
Dėl integruoto elektoniniu būdu valdomo šildymo siurblio sumažintos elektros energijos sąnaudos
Papildoma garso izoliacija užtikrina tylų katilo veikimą
Greitas ir laiką taupantis įrengimas bei priežiūra, paprastas naudojimas
Paprasta priežiūra, nes visi komponentai lengvai prieinami
Palaiko Bosch KEY modulius (Control-Key ir kt.)

Visa Bosch Condens serija:


Naujasis Bosch Condens 9000

Aukščiausio lygio kondensacinis šildymo katilas šildymui ir karšto vandens ruošimui , jungiant prie katilo karšto vandens ruošimo talpą. Unikalus dizainas su aukštos kokybės stiklo paviršiumi ir lietimui jautriu ekranu.

Neįtikėtinai, tiesiog stulbinančiai paprasta – „Bosch Condens 9000i“. Šis prietaisas leidžia sutaupyti net iki 30 %* šildymo įrenginio montavimo ir eksploatacijos pradžioje sugaištamo laiko. Šildymo prietaisas maloniai nustebina įvairiomis naujovėmis, neužima daug vietos ir gerai atrodo – atrodo, dėl progresyvios technologijos priekinės stiklinės plokštės.

* Palyginimas atliktas su Junkers CerapurComfort-Eco. Klasifikacija rodo Condens 9000i energoefektyvumą kartu su valdikliu CW 400. Klasifikacija kitų produktų gali skirtis.

Jaukurai Bosch Condens 9000iW
Jaukurai Bosch Condens 9000iW

Didelis efektyvumas ištisus metus

Dėl aukšto sezoninio šildymo energijos vartojimo efektyvumo koeficiento 94% ir kartu naudojamo oro sąlygų valdomo reguliatoriaus CW 400 (įsigyjama atskirai), įranga Condnes 9000i pasiekia A energijos vartojimo efektyvumo klasę. Degiklio moduliacija: nuo 10 iki 100% didžiausio galingumo, todėl Condens 9000i veiks taupiai netgi tuomet, kai nenaudojamas visas galingumas.

Bosch aukščiausios klasės kokybė

Bosch nepriekaištinga kokybė būdinga ir įrangai Condens 9000i. Puikus pavyzdys: ilgaamžis ir lengvai valomas šilumokaitis, pagamintas iš patvaraus aliuminio-silicio lydinio.

Paprastas ir patogus valdymas

Jutikliniame ekrane galima patogiai valdyti pagrindines šildymo funkcijas. Naudojimas labai paprastas, todėl klaidos tikimybė yra beveik neįmanoma.

Paruoštas darbui

Dėl naujoviško reguliatoriaus jutikliniame ekrane galima patogiai valdyti pagrindines šildymo funkcijas. Nulenkiant CW400 reguliatoriaus skydelį, paspaudus mygtuką, galima pradėti eksploatuoti.

Jaukurai Bosch Condens 9000iW
Jaukurai Bosch Condens 9000iW

Išskirtinis dizainas ir paprastas valdymas

Prie sienos tvirtinama Bosch Condens 9000i yra ryškus jūsų būsto akcentas. Unikalus, šiuolaikiškas dizainas džiugina iš pirmo žvilgsnio. Aukštos kokybės stiklo paviršius ne tik gerai atrodo, bet ir palengvina naudojimą dėl esančios jutiklinio ekrano funkcijos. Be to, Condens 9000i galima patogiai valdyti, naudojantis internetu, naudojant atskirai užsakomą MB LAN komunikacijos modulis ir Bosch ProControl aplikaciją.

Naujasis Bosch Condens 7000

Naujas prie sienos tvirtinamas kondensacinio tipo dujomis kūrenamas katilas Condens 7000i W, kuris yra subtilaus, išskirtinio dizaino, su lengvai valomu grūdinto stiklo paviršiumi, tobulai įsilies į kiekvieną šiuolaikinį ir modernų būstą. Dėl kelių naujoviškų technologinių sprendimų įrenginys garantuoja jums aukštą taupymo lygį, mažą dujų vartojimą, o naudotis juo visiškai paprasta.

Condens 7000i W nuolatos užtikrinta kiek įmanoma mažą dujų vartojimą. Degiklio moduliacija reguliuojama plačiu diapazonu 1:8. Tai reiškia, kad efektyvumas išlaikomas ir tada, kai visa įrenginio galia nebūtina. Katilas automatiškai prisitaiko ir veikia vartodamas mažiau dujų, kai to reikia, pavyzdžiui, pavasarį arba rudenį.

Condens 7000i W yra visiškai suderinamas su reguliatoriumi Bosch CT100 (iki vieno šildymo kontūro) arba internetiniu moduliu MB LAN, užtikrindamas galimybę patogiai ir lengvai valdyti šildymo sistemą naudojantis Bosch programėle, įdiegta išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Programėlė Bosch Control užtikrina svarbiausias jūsų šildymo įrenginio nuotolinio reguliavimo funkcijas. Intuityvi naudotojo sąsaja leis jums keisti įrenginio veikimo režimą, temperatūrą, šildymo programą, taip pat gauti pranešimus apie veikimo trikdžius.

Jaukurai Bosch Condens 7000iW
Jaukurai Bosch Condens 2300iW

Kompaktiškas Bosch Condens 2300

Kondensacinio tipo dujinis šildymo įrenginys, skirtas nuosaviems namams ar butams šildyti bei karštam vandeniui paruošti. Tai patikimo Vokietijos gamintojo įrenginys, pasižymintis savo technologijomis ir kokybe bei prieinamos kainos ir pajėgumo santykiu, taip pat galimybe prijungti patalpos ar lauko temperatūra valdomą automatiką iš naujosios ESM2 reguliatorių serijos, leidžia šiam įrenginiui tapti vienu iš geriausių savo rinkos atstovų.

Pristatymas per 7 d.
Info
Karšto vandens ruošimas Momentinis
Serija CONDENS GC 2300
Spalva Balta
Montavimas
Nominali galia, kW 3.4-16.2
Dūmtraukio diametras, mm 80/125
Dūmų šalinimo sistema Priverstinė „Turbo“ (uždaro tipo degimo kamera)
Termoreguliacijos įranga komplekte Nėra, užsakoma atskirai
Energetinio efektyvumo klasė A
Valdymas internetu Atskirai užsakomas Wi-Fi modulis
Katilai
Kuro rūšis Gamtinės arba suskystintos dujos (įsigijus perdirbimo komplektą)
Prekės rūšis Dujinis katilas
Tipas Kondensaciniai