Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite: +370 618 54145 - Kęstutis; +370 620 75545 - Dovydas
Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite: +370 618 54145 - Kęstutis; +370 620 75545 - Dovydas

Dujinis katilas VIESSMANN Vitodens 111-W su integruotu 46 l vandens šildytuvu (25 kW)

-20%
0 €
Dujinis katilas VIESSMANN Vitodens 111-W su integruotu 46 l vandens šildytuvu (25 kW)
Peržiūrėta: 19201 Prekės kodas: Z022872
Ar turime?: Dar yra
2591,00 € 2070,00 € Kaina be PVM: 1710,74 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia konsultacijos? +370 618 54145 ; +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

 • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
 • Dūmtraukių montavimą;
 • Židinių montavimą;
 • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 1710,74 €

 

APRAŠYMAS

VIESSMANN VITODENS 111-W (25 kW) - kondensacinis pakabinamas dujinis katilas, skirtas patalpų šildymui ir karštam vandeniui ruošti su integruotu 46 litrų vandens šildytuvu, priverstinis "Turbo" dūmų šalinimas į kaminą nerūdijančio plieno šilumokaičiu.

 

REZERVUARO VEIKIMO PRINCIPAS

Palyginti su įprastu karšto vandens rezervuaru, kaupimo rezervuaras veikia esant gerokai mažiau vandens norint tiekti tokį patį vandens kiekį.

Į kaupimo rezervuarą nuolat bėgantis momentinio vandens šildytuvo pašildytas vanduo yra visuomet paruoštas naudoti. Jutikliai užtikrina pastovią leidžiamo vandens temperatūrą.

 

„MatriX-Plus“ degiklis -  Jūsų šildymo sistemos širdis.
„MatriX-Plus“ degiklis pasižymi efektyviu veikimu ir maža kenksmingų medžiagų ir triukšmo emisija. Specialus nerūdijančio plieno „MatriX“ paviršius yra atsparus aukštai temperatūrai ir užtikrina patikimą eksploataciją ir ilgą tarnavimo laiką.

„Lambda Pro“ - dar viena „Viessmann“ techninė naujovė yra visiškai automatinis degimo valdymas. Jis automatiškai prisitaiko prie visų rūšių dujų ir užtikrina nuolat švarų ir efektyvų degimą.  

Nerūdijančio plieno šilumokaitis „Inox-Radial“ - efektyvus ir ilgaamžis, išskirtinumą suteikia nerūdijantis plienas. Korozijai atsparus „Inox-Radial“ šilumokaitis iš nerūdijančio plieno yra „Vitodens 100-W/111-W“ širdis. Jis efektyviai paverčia
sunaudotą energiją į šilumą. Tai užtikrina ypač patvarus, aukštos kokybės nerūdijantis plienas. 

Paprastas valdymas su 7 segmentų rodmenimis - LCD ekranas su 7 segmentų naujos elektronikos platformos rodmenimis pasižymi labai paprastu ir suprantamu valdymu ir subtiliu „juodojo skydelio“ dizainu. Galima patogiai valdyti šildymo sistemas su tiesioginiu ir (ar) šildymo kontūru su pamaišymu.

Energijos taupymas, komfortas ir saugumas su „ViCare“ -  pakabinami dujiniai kondensaciniai katilai „Vitodens“ su naująja elektronine platforma turi integruotą WLAN sąsają. Pageidaujant, ji tiesiogiai sujungia šildymo sistemą su internetu. Su „ViCare“ programėle šildymo valdymas yra labai paprastas ir intuityvus. Ji nustato tiesioginio aptarnavimo gaires ir palaiko tiesioginį kontaktą su vietine specializuota šildymo įmone. „ViCare“ programėlė teikia informaciją apie esamą energetinės sistemos veikimo būklę, šildymo ir karšto vandens paruošimo laiko programas, prisideda prie energijos išlaidų taupymo. Ji taip pat yra suderinama su beveik visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.
Pageidaujant*, „ViCare“ naudoja išmaniojo telefono GPS funkciją ir taip atpažįsta atstumą iki šildymo sistemos. Viršijus nustatytus atstumus, automatiškai sumažinama patalpos temperatūra. Jūs taip pat galite išplėsti sistemą naudodami „ViCare“ termostatą ir mėgautis dar didesniu komfortu ir efektyvumu. 

 

YPATUMAI

 • Kompaktinis dujinis kondensacinis katilas su moduliuojančiu MatriX-plus degikliu, darbui nuo patalpų oro priklausomu ir nuo patalpų oro nepriklausomu režimu.
 • Su integruotu 46 litrų nerūdijančio plieno rezervuaru atspariu korozijai.
 • Tinkamas gamtinėms ir suskystintoms dujoms.
 • Patalpų šildymo efektyvumas iki 94 % (A klasė) 
 • Patikimas darbas net ir esant mažam šilumos vartojimui dėl pertraukos laiko optimizavimo ir didelio, iki 1:10, moduliacijos diapazono
 • Nerūdijančio plieno šilumokaitis Inox-Radial
 • Galimybė pajungti patalpos termostatą ir lauko temperatūros daviklį
 • Komfortiška karšto vandens gamyba atitinka atskiro 150 litrų  rezervuarą su integruotu gyvatuku:  pratekamumas nuo 18,5 iki 21,2 l/min priklausomai nuo modelio.
 • Energijos taupymas ir maža teršalų emisija dėl aukšto bendrojo naudingumo.
 • Su 7 segmentų šviesos diodų ekranu ir valdymu jutikliniais mygtukais 
 • Integruota WLAN sąsaja, valdymas Vicare App programėle 
 • MatriX-Plus degiklis su Lambda Pro degimo reguliatoriumi, užtikrinantis nuolatinai didelį naudingumo koeficientą ir mažas emisijos vertes 
 • Elektrą taupantis ypač efektyvus cirkuliacinis siurblys 
 • Vietinė prieiga techninei priežiūrai ir eksploatacijos pradžia su Vitoguide App programėle (be aktyvaus interneto ryšio).
 • Vamzdžiai ir elektros jungtys sujungti ir paruošti prijungimui.

 

PARAMETRAI


Dėl prekių likučio sandėlyje pasitikslinkite telefonu: +370 618 54145 ar el. paštu: info@taikoreikia.lt.