Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]
Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]

Suskystintų dujų tiekimo sistema Saurida Gas, 24 balionams, 12 kg/h


0 €
Suskystintų dujų tiekimo sistema Saurida Gas, 24 balionams, 12 kg/h
Peržiūrėta: 878 Prekės kodas: 712016
Ar turime?: Išparduota
3220,74 € Kaina be PVM: 2661,77 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia informacijos? +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

 • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
 • Dūmtraukių montavimą;
 • Židinių montavimą;
 • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 2661,77 € Nėra gamtinių dujų sklype? Ne bėda.
Automatizuota suskystintų dujų tiekimo sistema
Skydinės nuo 6 iki 24 balionų
Išmanusis GSM modulis
Saugumo įranga

Dujinis šildymas – daugiau komforto jūsų namuose

Moderni automatizuota dujinio šildymo sistema užtikrina aukštą energetinį naudingumo koeficientą, gerokai mažesnes išlaidas šildymui ir dovanoja laisvalaikį be rūpesčių. Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo sistemos įrenginys sujungtas su vidaus patalpose įrengtu dujiniu katilu.

Dujų tiekimo sistemos aprašymas

Individuali dujų tiekimo sistema tiesiogiai tiekia dujas į dujinį katilą ir jūs galite mėgautis dujiniu šildymu nepriklausomai nuo dujotiekių trasų komunikacijų išsidėstymo. Kompaktiška, lengvai ir greitai įrengiama dujų tiekimo sistema puikiai derės prie jūsų pastato sienos. Dujų tiekimo sistemoje esantys dujų balionai yra užpildomai propano dujomis, kurios pasižymi aukštu energetiniu efektyvumu, ekonomiškumu, tinkamumu naudoti žiemos metu, nes efektyviai garuoja net esant – 40 C temperatūrai ir ekologiškumu - degdamos dujos neskleidžia nemalonaus kvapo, nesukelia smogo, lyginant su kitomis kuro rūšimis, išskiria mažiausią CO2 ir kietųjų dalelių kiekį.

Jaukurai suskystintų dujų tiekimo įranga Saurida

Dujų tiekimo sistemos veikimo principas:

Dujų tiekimo sistema skirta tiekti suskystintas naftos dujas, esančias balionuose. Dujų tiekimo sistemoje yra sumontuotos dvi tarpusavyje sujungtos dujų balionų grupės. Sumontuotas ir įjungtas įrenginys pradeda veikti naudodamas dujas tik iš pirmos dujų balionų grupės. Pasibaigus dujoms pirmoje balionų grupėje, kontrolės sistema įspėja vartotoją ir dujų tiekėją, atsiųsdama SMS pranešimą. Automatinis dujų kontrolės reguliatorius perjungia ir paleidžia dujas iš antrosios balionų grupės. Kol dujos naudojamos iš antrosios balionų grupės dujų tiekimo įmonės Saurida darbuotojai pristato ir pakeičia tuščius dujų balionus pilnais pirmoje grupėje. Taip užtikrinamas nepertraukiamas dujinių įrenginių veikimo procesas.

Dujų tiekimo sistemą sudaro:

 1. Automatinis reguliatorius su dujų tiekimo kontrolės sistema reguliuoja dujų tiekimą iš atskirų balionų grupių
 2. Reduktorius reguliuoja dujų tiekėjimo pralaidumą tarp dujinių įrenginių
 3. Dujų tekėjimo procesą reguliuoja dujų balionų prijungimo kolektorius
 4. Saugūs dujų balionai su apsauginiu vožtuvu. Balionai pagaminti pagal ES nustatytus reikalavimus. Klientui įsigijusiam Saurida Gas dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais, kol klientas perka UAB Saurida dujas.
 5. Išmanusis GSM modulus išsiunčia SMS pranešimą vartotojui ir tiekėjui apie esamą dujų keikį įrenginyje
 6. Dujų nuotekio detektorius, kuris esant dujų nuotekiui išsiunčia signalą į automatinį atkirtos vožtuvą
 7. Atkirtos vožtuvas, esant dujų nuotekiui sustabdo dujų tiekimą
 8. Dujų tiekimo sistemos įrangos skydinė skirta apsaugoti dujų tiekimo įrangą nuo išorinių mechaninių pažeidimų bei kitų aplinkos veiksnių. Skydinė yra pagaminama iš cinkuoto metalo ir padengta miltelinio dažymo technologija, atsparia lauko sąlygoms.
Jaukurai suskystintų dujų tiekimo įranga Saurida
Jaukurai suskystintų dujų tiekimo įranga Saurida

Techninė informacija:

Saurida Gas dujų tiekimo sistemą sudaro skydinė, kurioje montuojami suskystintų naftos dujų balionai su apsauginiais vožtuvais, automatinis reguliatorius su dujų tiekimo sistema, reduktorius ir kolektorius su dujų balionų prijungimo žarnomis, dujų nuotėkio detektorius su automatiniu atkirtos vožtuvu, GSM modulis, pranešantis, kad reikia papildyti dujas. Pasibaigus dujoms vienoje balionų grupėje balionuose, sistema automatiškai persijungia ir pradeda naudoti dujas iš kitos pilnos balionų grupės. Išmanioji automatinė sistema išsiunčia SMS pranešimą dujų tiekėjui ir klientui, kad reikia papildyti išnaudotą dujų balionų grupę. Dujų balionai į komplektaciją neįtraukti, juos suteikia nemokamai naudoti dujas tiekianti UAB Saurida.

Pristatymas per 14 d.
Info
Matmenys, mm 2660x1050x1650
Įrangos skydinė 24 balionams
Reduktorius 12 kg/h
Kolektorius Su dujų prijungimo žarnomis
Reguliatorius Automatinis su dujų tiekimo kontrolės sistema
Išmanusis GSM modulis Komplekte
Saugos įranga Dujų nuotekio detektorius, automatinis atkirtos vožtuvas su apsaugine spintele
Katilai
Prekės rūšis Suskystintų dujų tiekimo sistema