Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]
Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]

Granulinis katilas Vigas 18 DP universalus (18 kW)

-28%
0 €
Granulinis katilas Vigas 18 DP universalus (18 kW)
Peržiūrėta: 15546 Prekės kodas: 778001
Ar turime?: Išparduota
5281,00 € 3800,00 € Kaina be PVM: 3140,50 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia informacijos? +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

 • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
 • Dūmtraukių montavimą;
 • Židinių montavimą;
 • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 3140,50 €

 

APRAŠYMAS

VIGAS 18 DP - universalus katilas malkoms ir medžio granulėms. Šiame unikalios konstrukcijos katile sudegus malkoms automatiškai pradedamos deginti medžio granulės.

Tai vienas geriausių rinkoje dujų generacinių katilų, prie kurio gamintojas sumontavo bunkerį, granulių degiklį ir tiekimo įrenginį.

 

Dujų generacijos principas

Dujų generacijos pagrindu vykstantis degimo procesas gerokai skiriasi nuo įprasto.

Dujų generacinis katilas turi dvi kameras. Į viršutinę kraunamas kuras, o apatinėje vyksta galutinio sudeginimo procesas. Tarp šių dviejų kamerų sumontuotas degiklis. Viršutinė kamera Vigas katiluose yra sandari, todėl naudojamas automatiškai reguliuojamų apsukų įpučiamasis ventiliatorius, kuris paduoda pirminį orą.

Pirmoje fazėje degant kurui, iš jo išsiskiria degiosios dujos, kurios antroje fazėje sumaišomos degiklyje su antriniu oru, taip gaunant degujį mišinį. Šis degusis mišinys sudega trečioje fazėje apatinėje kameroje, procesas pavaizduotas nuotraukoje.

Šis degimo metodas yra labai efektyvus, todėl žymiai sumažėja kuro sąnaudos, lyginant su įprasto degimo katilais.

Efektyvumui pagerinti naudojamos pažangios technologijos, jutikliai ir valdikliai.

 

Dujų generacinis katilas Vigas

Vandens šildymo katilai Vigas skirti sausos medienos deginimui, nuo pjuvenų iki stambių gabaliniu malkų - ilgis pagal katilo įkrovos matmenis, diametras - iki 20 cm. Pjuvenas, drožles, medienos briketus, skiedras reikia deginti maišant su stambiomis malkomis.

Visi Vigas katilai yra su gamykloje įmontuotu aušinimo elementu, užtikrinančiu, jog katilas niekuomet neperkais. Taip pat nuo 2011 metų visi VIGAS katilai gaminami su įmontuotu dūmų temperatūros davikliu, kuris padeda valdyti katilo degimo procesą ir leidžia pasiekti vieną aukščiausių naudingumo koeficientų tokio tipo katilų segmente.

Katilo viršutinėje dalyje sumontuotas valdymo pultas su mikroprocesoriumi ir ekranu, kurio pagalba reguliuojamas katilo darbas. Sumontuota valdymo sistema užtikrina labai efektyvų įvairių kuro rūšių sudegimą. Katilai, kurių degimą valdo mikroprocesorius (ne su mechaniniu degimo valdymu) pasižymi iki 25% efektyvesniu darbu.

 

Katilo korpusas suvirintas iš 4 ir 6 mm storio plieno lakštų. Vidinės katilo sienelės, kurios kontaktuoja su liepsna ir degimo produktais yra suvirintos iš 6 mm storio plieno lakštų, o išorinės korpuso sienelės iš 4 mm storio lakštinio plieno.

Šilumokaitis suvirintas iš 57 x 5 mm plieno vamzdžių. Išorinė katilo apdaila pagaminta iš 0,8 mm storio plieno skardos. Katilas izoliuotas 20 ir 40 mm storio šilumine izoliacija Nobasil.

Degimo produktai į kaminą iš katilo išeina per 160 arba 195 mm skersmens vamzdį. Katilo vidinėje dalyje yra kuro įkrovimo kamera, kur kuras džiūsta ir degdamas išskiria medžio dujas. Dujos praeina pro karščiui atsparaus betono plokštės angą ir kartu su antriniu oru sudega degimo kameroje. Degimo produktai atiduoda šilumą vandeniui šilumokaityje. Nesudegusios kuro dalys (pelenai ir suodžiai ) iš degimo kameros pašalinami pro apatines dureles.

 

YPATUMAI

 • Automatinis perjungimas iš medienos į granulės
 • Pažangiausias valdiklis  AK4000
 • Degimo laikas kūrenant granulėmis - 3-7 dienos, mediena 6-12 valandos.
 • Didelis efektyvumas - iki 91,9% kūrenant granulėmis, iki 91,6% kūrenant malkomis
 • Integruotas didelis 250 l/165 kg granulių bunkeris
 • Galios moduliacija nuo 10% iki 100% kūrenant granulėmis ir nuo 30% iki 100% kūrenant malkomis
 • Ultragarsinis granulių lygio daviklis, kuris įspėja apie pasibaigusias granules
 • Automatinis granulių uždegimas
 • Kieto kuro pakuros talpa - 105 l
 • Maksimalus malkų ilgis 520 mm
 • 5 klasė

 

PARAMETRAI

Prekė

Granulinis katilas

Nominali galia, kW

18/24 (granulės/malkos)

Tipas

Granuliniai-kombinuoti

Matmenys mm (plotis x gylis x aukštis):

1200 x 1050 x 1410

Svoris, kg:

480

Vandens tūris katile, litr:

75

Bunkerio talpa, l

250

Kuro rūšis

Mediena arba granulės

Dūmtraukio diametras, mm

159

Vyrių pusė

Dešinė

 

Vigas 18 DP instrukcija

https://www.jaukurai.lt/files/misc5a02d5ec1d8b0.pdf