Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]
Reikia informacijos dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite/rašykite: +370 620 75545 - Dovydas; [email protected]

Šilumos siurblys Vitocal 242-G


0 €
Šilumos siurblys Vitocal 242-G
Peržiūrėta: 12747 Prekės kodas:
Ar turime?: Dar yra
9142,76 € Kaina be PVM: 7556,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia informacijos? +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

 • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
 • Dūmtraukių montavimą;
 • Židinių montavimą;
 • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 7556,00 €

Kompaktinis šilumos siurblys Vitocal 242-G yra pilnai sukomplektuotas su visais reikalingais komponentais karšto vandens ruošimui ir pastato šildymui ir papildomai parengtas saulės energijos naudojimui. 

Jie yra suprojektuoti naudojimui individualiuose namuose. Dėl galimybės paduodamo šilumnešio temperatūrą pakelti iki 60 0C jie gali būti naudojami su įprastiniais radiatoriais. 

Su spiraliniu kompresoriumi ir reguliuojamu termostatiniu plėtimosi vožtuvu jų pasiekiamas naudingumo koeficientas siekia iki 4,3 pagal EN 14511 (darbinė terpė 0 0C/vanduo 35 0C). 

Trijų pakopų cirkuliaciniai siurbliai, šildymo apytakos ratui ir darbinei terpei, jau integruoti į prietaisą. Saugos grupė šildymo apytakos ratui. 
Integruotas įkrovos kaupiklis su įkrovos akstimi, saulės energijos šilumokaičiais, vandens šildytuvo įkrovos siurbliu ir šilumos izoliacija, plieninis su „Ceraprotect“ emaliu nuo korozijos apsaugotas magnio anodu. 

Prietaiso veikimas lengvai valdomas Vitotronic automatikos pagalba su tekstiniu ir grafiniu rodmeniu. 
Dėl naujos garso izoliavimo koncepcijos labai tylus: garso galios lygis taške 0/35 0C 43 db(A). 

Reguliatoriaus aptarnavimo modulį galima montuoti ir sieniniame skydelyje. 
Iš gamyklos pristatomas parengtas prijungimui. 

Dėl mažo įrengimui reikalingo ploto, sumažinto konstrukcinio aukščio ir padalinamo korpuso lengvas įgabenimas. 

Dėl įvairių prijungimo priedų lengvai instaliuojamas. 
Vėsinimo reguliavimo funkcija „Natūralus vėsinimas“. 

Video Vitocal (WMV)

Pagrindiniai privalumai:

 

 • Kompaktiškas šilumos bokštas apšildymui bei karšto vandens paruošimui, sumontuotas ir parengtas naudojimui.
 • Naujiena: Vitocal 222-G - tai sprendimas už patrauklią kainą šildymui, karšto vandens paruošimui ir su "natūralaus atvėsinimo" funkcija.
 • Vitocal 242-G yra papildomai paruoštas prijungimui prie saulės sistemos su integruotais hidrauliniais sujungimais, Solar-Divicon ir valdymo bloku bei karšto vandens apsaugos grupe.
 • Šilumos siurblys su aukštu transformacijos koeficientu.
 • Šiluminė galia: nuo 6,1 iki 9,7 kW, naudojamas patogiam šildymui monovalentiniu apšildymo režimu ir namuose su didesniu energijos poreikiu.
 • Atsižvelgiant į šalčio agento kiekį, mažesnį už 3 kg, ir gamykloje atliktą hermetiškumo patikrą su heliu, šiam šilumos siurbliui nebūtina papildoma kontrolė ar priežiūra.
 • Integruotas 250 l karšto vandens tūrinis kaupiklis suteikia aukštą karšto vandens komfortą; dėlaukšto vandens produktyvumo ir mažų šilumos nuostolių bei išorinės srovės anodo, nebūtina papildoma kontrolė bei priežiūra.
 • Užima nedidelį 600x700 mm plotą, nereikia paildomos erdvės techninio aptarnavimo darbų atlikimui.
 • Naudojamas kaip pilnavertė apšildymo sistema ištisus metus. Papildoma garso izoliacija ir tylus Scroll tipo kompresoriaus veikimas, hermetiškai uždarytas šilumos siurblio modulis.
 • Meniu valdymo šilumos siurblio reguliatorius CD70 apšildymo valdymui priklausomai nuo lauko oro temperatūros bei "natūraliam vėsinimui" karštomis vasaros dienomis (reikalingas papildomas priedas NC-Box).
 • Šilumos siurblio naudojimas sumažina CO2 lygį bei saugo gamtos išteklius.