Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite +370 620 755 45...
Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite +370 620 755 45...

Granulinis katilas - krosnelė BIODOM H20 (18 kW)

-11%
0 €
Granulinis katilas - krosnelė BIODOM H20 (18 kW)
Peržiūrėta: 12390 Prekės kodas: biodom-h20
Ar turime?: Išparduota
3020,00 € 2690,00 € Kaina be PVM: 2223,14 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia konsultacijos? +370 620 755 45

Atliekame montavimo darbus

 • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
 • Dūmtraukių montavimą;
 • Židinių montavimą;
 • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 2223,14 €

 

APRAŠYMAS

BIODOM H20 – tai atviroms patalpoms skirtas estetiškas sprendimas, siūlant visas granulinio katilo funkcijas.

 

H20 – pirmoji vandens šildymo principu veikiantis katilas-krosnelė, kurioje taikoma naudotojams daug privalumų suteikianti naujoviška technologija BIOLOGIC.

Itin saugi katilų BIODOM gamybos technologija leido išleisti į rinką modelius, kuriuose susijungė estetika, grožis ir funkcionalumas.

Dėl žemų požeminių vandenų arba namo ploto dažnai nepavyksta įrengti pusrūsį arba techninės paskirties patalpą.

Modelis BIODOM H20 – tai idealus sprendimas: gražus židinys, aprūpintas visomis pilnaverčio granulinio katilo funkcijomis!

Naudojant patentuotą technologiją BIOLOGIC, visi katilo-krosnelės BIODOM H20 eksploatavimo parametrai nuolat reguliuojami. Įranga atpažįsta granulių kokybę, o kuro ir oro tiekimas tinkamai reguliuojami siekiant užtikrinti degimą, atsižvelgiant į trauką dūmtakyje. Nes „H20“ darbo parametrai nuolat automatiškai reguliuojami, įranga optimaliai veikia bet kuriuo metu ir bet kokiomis sąlygomis.

Modernus židinio dizainas, naujoji technologija BIOLOGIC, lengva priežiūra bei patogumas, kurį užtikrina didelės talpos indas granulėms, konstrukcijos patikimumas ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas, yra argumentai, dėl kurių BIODOM H20 laikomas idealiu šilumos šaltiniu Jūsų butui ar namui.

 

BIOLOGIC TECHNOLOGIJA

Per ilgamečius inžinerinius tyrimus sugebėjome paruošti šildymo įrangoje BIODOM taikomas technologines naujoves ir sprendimus. Taip buvo sukurta katilo valdymo įranga BIOLOGIC.

Atsisakėme pasenusių ir neefektyvių algoritmų, pagal kuriuos buvo nustatomi fiksuoti parametrai. Mes naudojame iš esmės kitokį požiūrį į katilo darbo kontrolę.

Pagrindinis mūsų sistemos skirtumas yra tai, kad katilo degimo kameroje nuolat kontroliuojamas slėgis, todėl dūminės dujos praeina per konvekcijos dalį vienodu greičiu. Sistema iš karto reaguoja į išorinių veiksnių poveikį, pavyzdžiui, atmosferos slėgį arba vėjo gūsius, kurie sukelia neigiamą slėgį kūrykloje.

Be to, sistema nuolat reguliuoja degimo parametrus priklausomai nuo granulių kokybės arba dūmtakio užsikimšimo. Patentuota įranga BIOLOGIC atpažįsta granulių kokybę ir reguliuoja degimą tokiu būdu, kad degimo procesas būtų optimalus naudojamam atitinkamą granulių tipą. Technologijos BIOLOGIC naudojimas ir originali katilo BIODOM konstrukcija leidžia sutaupyti iki 40% kuro sąnaudų.

 

Granuliniai katilai BIODOM su BIOLOGIC TECHNOLOGIJA

Kodėl verta rinktis Biodom granulinius katilus?

- Nereikalingas pirmas paleidimas (jums nereikia serviso specialisto ir nereikia mokėti 200 eurų už katilo paleidimą bei konfigūravimą) - PLUG & PLAY sistema.

- Jei keičiasi aplinkos sąlygos (vėjo, atmosferos slėgis), jei pakeisite granulių rūšį arba pasikeis, granulių kokybė, nereikės iš naujo derinti katilo. Katilas automatiškai susireguliuoja nustatydamas granulių kaloringumą – tuo būdu gaunamas mažesnis pelenų kiekis, mažesnis šilumokaičio užsiteršimas, didesnis efektyvumas.

- Pažangi, Šveicarijos elektronikos gamintojo Huba Control AG slėgio katilo pakuroje  valdymo sistema (panaši Sistema naudojama labiausiai žinomų  dujinių katilų gamintojų - DE DIETRICH, BAXI, BOSCH, BUDERUS, Wiesmann), šilumos mainus katile priatina prie idealių. Granuliniuose katiluose ši technologija yra taikoma pirmą kartą.

- Originali konstrukcija + protinga automatika (Biodom 7 metus ją tobulino) daro katilą labiau ekonomišku (dėl mažesnio granulių vartojimo ir mažesnės priežiūros), lyginant su analogais net iki 40% (tai jums sutaupys 250 eurų per metus).

 - Daugelyje BIODOM katilų jau yra integruotas apsaugos vožtuvas, cirkuliacinis siurblys, išsiplėtimo indas, todėl nebereikia pirkti, papildomai mokėti montuotojui.  BIODOM 27 C5 VALTER katile yra integruotas mažojo kontūro aprišimas su cirkuliaciniu sirbliu.

- Katilas automatiškai susireguliuoja  1-2 kW tikslumu pagal vieną iš penkių iš anksto nustatytų režimų, o ne  5-10 kW tikslumu kaip kai kurie analogai (jeigu jie išvis  turi automatinę galingumo palaikymo funkciją).

 

YPATUMAI

 • Atrodo kaip klasikinis židinys su matoma liepsna; 
 • Neprilygstamas saugumas; 
 • Automatiškas granulių kokybės atpažinimas; 
 • Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas; 
 • Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis; 
 • Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas; 
 • Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą); 
 • Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.

 

PARAMETRAI

Šildymo plotas:

60-140 m2

Galia:

18 kW (5,6 — 18,2)

Efektyvumas:

+ 92 %

Dūmtakio skersmuo:

(pajungimas iš galo)

ø 80

Vandens talpa:

32 litrai

Cirkuliacinis siurblys:

ĮTAISYTAS

Išsiplėtimo indas:

ĮTAISYTAS

Elektra:

230V/50Hz

Indas granulėms:

45 kg

Granulių suvartojimas:

min. 1,2 kg per valandą, maks. 4 kg per valandą

Matmenys H x W x D:

1200 x 600 x 570

Svoris:

196 kg

Pristatymo terminas:                          Pasiklausti prieš užsakant 

 

DOKUMENTACIJA

Katilo Biodom H20 instrukcija (anglų kalba - in english) - http://www.taikoreikia.lt/get_file.php?

Katilo Biodom H20 instrukcija (rusų kalba - по русский) - http://www.taikoreikia.lt/get_file.php?

Katilo Biodom H20 brošiūra (anglų kalba - in english) - http://www.taikoreikia.lt/H20_ANG.pdf