Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite: +370 618 54145 - Kęstutis; +370 620 75545 - Dovydas
Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite: +370 618 54145 - Kęstutis; +370 620 75545 - Dovydas

Dujinis katilas ARISTON Alteas One Net System šildymui, galima prijungti vandens šildytuvą (24 kW)

-35%
0 €
Dujinis katilas ARISTON Alteas One Net System šildymui, galima prijungti vandens šildytuvą (24 kW)
Peržiūrėta: 14616 Prekės kodas: 783029
Ar turime?: Dar yra
2766,00 € 1795,00 € Kaina be PVM: 1483,47 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia konsultacijos? +370 618 54145 ; +370 620 75545

Atliekame montavimo darbus

 • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
 • Dūmtraukių montavimą;
 • Židinių montavimą;
 • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 1483,47 €

 

APRAŠYMAS

ARISTON ALTEAS ONE NET - tai kondensacinis pakabinamas dujinis katilas skirtas patalpų šildymui ir karštam vandeniui ruošti su galimybe prijungti vandens šildytuvą, su visiškos kondensacijos technologija priverstinis "Turbo" dūmų šalinimas, su naujuoju XtraTech šilumokaiču.

 

Ariston Alteas One Net yra skirtas namų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Katilo galios moduliavimo santykis yra 1:10, taip pat yra ir moduliuojantis cirkuliacinis siurblys, taigi energijos suvartojimas yra labai mažas ir sezoninis efektyvumas siekia iki 94 %.

Dėl naujo dizaino Ariston Alteas One Net katilas tinka šiuolaikiškam interjerui kuriame jis sumontuotas, o dėl naujo vidinių komponentų išdėstymo katilas yra kompaktiškas.

 

ARISTON ALTEAS ONE NET VALDYMAS

Naujasis Ariston pasižymi didelės skiriamosios gebos jutikliniu ekranu, intuityvus LCD ekranas, iš kurio galite lengvai nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir aktyvuoti funkcijas bei valdyti skirtingas šildymo zonas.

Alteas One Net yra paruoštas veikti su Ariston Net programėle, o Wi-Fi modulis yra integruotas į katilo elektroninę plokštę, todėl galite valdyti katilą tiesiai iš savo išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio, nesvarbu, kur esate.

Katilo priekinis skydelis pagamintas iš stiklo, kuris yra ypač tvirtas, atsparus aukštai temperatūrai, įbrėžimams bei lengvai valomas.

 

ŠIUOLAIKIŠKI JUNGIAMUMO SPRENDIMAI

Naujos kartos funkcijos skirtos tam, kad būtų kontroliuojama ir reguliuojama šildymo sistema, taupant iki 40%. Su Ariston Net galite valdyti savo namų ir karšto vandens temperatūrą iš bet kurio pasaulio kampo iš bet kurio įrenginio, kuris gali prisijungti prie interneto. BusBrigeNet technologija - greitesnis būdas prisijungti prie sistemos sąsajos, centrinių ir kitų komponentų.

Be integruoto Wi-Fi modulio, Alteas One komplekte taip pat yra Ariston Cube kambario termostatas temperatūros valdymui ir lauko temperatūros jutiklis.

Kartu su naujomis kondensacinėmis technologijomis ir termoreguliaciniais priedais, Ariston Alteas One Net padidina efektyvumą ir našumą, kad atitiktų A+ energijos klasę. 

 

MAKSIMALUS EFEKTYVUMAS

Ariston XtraTechTM yra išskirtinis firminis Ariston sprendimas. Patobulintas patikimumas, šilumokaičio sekcija padidinta 142%, dėl ko katilas tapo dar efektyvesnis.

XtraTechTM yra Condensate One technologijos pagrindas. Šis šilumokaitis pagamintas iš nerūdijančio plieno, pagrindinės sudedamosios dalys yra sukurtos ekstremalioms darbo sąlygoms ir skirtos šilumos perdavimo ir šilumos srauto efektyvumui pagerinti.

Naujoviška uždegimo sistema su automatine degimo ir dujų kontrole užtikrina pastovų veikimą per visą katilo naudojimo laiką ir patogesnį valdymą bei didesnį saugumą.

Katilas nuolat stebi veikimą, todėl gali pastebėti netipines situacijas ir apie jas perspėti.

Katilas nuolat reguluoja degimą, nes jame įdiegta išplėstinė CO/CO2 kontrolė. Dujų vožtuvas yra elektroninis ir automatiškai reguliuojamas atsižvelgiant į dujų tipą. Todėl, jei pageidaujate Ariston Alteas One Net prijungti nuo suskystintų gamtos dujų - tam nereikia jokių papildomų priemonių.

 

YPATUMAI

 • Galios moduliavimas 1:10, galia reguliuojama pagal šilumos poreikį, todėl maksimaliai taupo energiją
 • Automatinis siurblio valdymas: katilo darbo optimizavimas, energijos sąnaudų mažinimas, tylus veikimas
 • Akustinis komfortas užtikrinamas, nes katilas įsijungia ir išsijungia rečiau, panaudotas naujas slopintuvas bei triukšmo slopinimo skydai
 • Ryšių sąsajos (tilto) BusBridgeNet® dėka, pritaikytas darbui su integruotomis sistemomis
 • Naujas itin efektyvus XtraTech šilumokaitis
 • Sistema apsauganti nuo užšalimo, kalkių apnašų susidarymo ir siurblio užsikimšimo
 • Itališkas dizainas, itin atspari stiklinė priekinė plokštė
 • Integruotas Wi-Fi modulis valdymui internetu iš bet kurios pasaulio vietos

 

PARAMETRAI

Prekė

Dujinis katilas

Nominali galia, kW

24

Serija

ALTEAS ONE NET

Tipas

Kondensaciniai

Kuro rūšis

Gamtinės arba suskystintos dujos (nenaudojant papildomų priedų)

Vandens ruošimas

Atskirame vandens šildytuve

Dūmų šalinimo sistema

Priverstinė „Turbo“ (uždaro tipo degimo kamera)

Dūmtraukio diametras, mm

60/100

Energetinio efektyvumo klasė

A+/A

Montavimas

Pakabinamas

Ypatybė

Itin tylus

Maitinimas

Φ1, 230 V, 50 Hz

Matmenys, mm

745x400x315

Termoreguliacijos įranga komplekte

Laidinis Ariston Cube patalpos termostatas ir lauko temperatūros jutiklis

Valdymas internetu

Integruotas Wi-Fi modulis komplekte

 

Dėl prekių likučio sandėlyje pasitikslinkite telefonu: +370 620 75545 ar el. paštu: info@taikoreikia.lt.