Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite +370 620 755 45...
Reikia konsultacijos, dėl nuolaidų, pristatymo ir / ar montavimo? Skambinkite +370 620 755 45...

Granulinis katilas BIODOM C15 (15 kW)

-11%
0 €
Granulinis katilas BIODOM C15 (15 kW)
Peržiūrėta: 10719 Prekės kodas: biodom-c15
Ar turime?: Išparduota
2750,00 € 2450,00 € Kaina be PVM: 2024,79 €
Kiekis: Į krepšelį

Reikia konsultacijos? +370 620 755 45

Atliekame montavimo darbus

  • Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimą;
  • Dūmtraukių montavimą;
  • Židinių montavimą;
  • Kondicionierių montavimą.

PLAČIAU>>

Kaina be PVM: 2024,79 €

 

APRAŠYMAS

BIODOM C15 – tai granulinis katilas, kuriame įrengta visiško medienos biomasės degimo sistema bei yra automatinio uždegimo ir granulių padavimo funkcijos.

 

Įtaisytos įrangos BIOLOGIC dėka katilas yra naujame efektyvumo, šildymo sąnaudų sutaupymo ir aplinkosaugos lygyje.

Kadangi katilas BIODOM C15 nuolat automatiškai reguliuojamas, jis optimaliai veiks bet kokiomis darbo sąlygomis ir bet kuriuo metu.

Maksimalų katilo BIODOM C15 efektyvumą taip pat užtikrina reguliarus šilumokaičio valymo sistemos suaktyvinimas.

Dėl automatiško granulių savybių atpažinimo funkcijos yra mažinamos funkcinės problemos, susijusios su jų prasta kokybe.

Katilo valdymo sistema automatiškai atpažįsta ir prisitaiko prie šildymo sistemos konstrukcijos bei dūmtakio būklės, atsižvelgiant į išorės aplinkos veiksnių poveikį. Galima suprogramuoti, kad katilas automatiškai veiktų ištisą savaitę.

Modernus dizainas, naujoji technologija BIOLOGIC, lengva priežiūra bei patogumas, kurį užtikrina didelės talpos indas granulėms, paprasta konstrukcija ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas, yra argumentai, dėl kurių BIODOM C15 laikomas idealiu šilumos šaltiniu Jūsų butui ar namui.

 

BIOLOGIC TECHNOLOGIJA

Per ilgamečius inžinerinius tyrimus sugebėjome paruošti šildymo įrangoje BIODOM taikomas technologines naujoves ir sprendimus. Taip buvo sukurta katilo valdymo įranga BIOLOGIC.

Atsisakėme pasenusių ir neefektyvių algoritmų, pagal kuriuos buvo nustatomi fiksuoti parametrai. Mes naudojame iš esmės kitokį požiūrį į katilo darbo kontrolę.

Pagrindinis mūsų sistemos skirtumas yra tai, kad katilo degimo kameroje nuolat kontroliuojamas slėgis, todėl dūminės dujos praeina per konvekcijos dalį vienodu greičiu. Sistema iš karto reaguoja į išorinių veiksnių poveikį, pavyzdžiui, atmosferos slėgį arba vėjo gūsius, kurie sukelia neigiamą slėgį kūrykloje.

Be to, sistema nuolat reguliuoja degimo parametrus priklausomai nuo granulių kokybės arba dūmtakio užsikimšimo. Patentuota įranga BIOLOGIC atpažįsta granulių kokybę ir reguliuoja degimą tokiu būdu, kad degimo procesas būtų optimalus naudojamam atitinkamą granulių tipą. Technologijos BIOLOGIC naudojimas ir originali katilo BIODOM konstrukcija leidžia sutaupyti iki 40% kuro sąnaudų.

 

Granuliniai katilai BIODOM su BIOLOGIC TECHNOLOGIJA

Kodėl verta rinktis Biodom granulinius katilus?

- Nereikalingas pirmas paleidimas (jums nereikia serviso specialisto ir nereikia mokėti 200 eurų už katilo paleidimą bei konfigūravimą) - PLUG & PLAY sistema.

- Jei keičiasi aplinkos sąlygos (vėjo, atmosferos slėgis), jei pakeisite granulių rūšį arba pasikeis, granulių kokybė, nereikės iš naujo derinti katilo. Katilas automatiškai susireguliuoja nustatydamas granulių kaloringumą – tuo būdu gaunamas mažesnis pelenų kiekis, mažesnis šilumokaičio užsiteršimas, didesnis efektyvumas.

- Pažangi, Šveicarijos elektronikos gamintojo Huba Control AG slėgio katilo pakuroje  valdymo sistema (panaši Sistema naudojama labiausiai žinomų  dujinių katilų gamintojų - DE DIETRICH, BAXI, BOSCH, BUDERUS, Wiesmann), šilumos mainus katile priatina prie idealių. Granuliniuose katiluose ši technologija yra taikoma pirmą kartą.

- Originali konstrukcija + protinga automatika (Biodom 7 metus ją tobulino) daro katilą labiau ekonomišku (dėl mažesnio granulių vartojimo ir mažesnės priežiūros), lyginant su analogais net iki 40% (tai jums sutaupys 250 eurų per metus).

 - Daugelyje BIODOM katilų jau yra integruotas apsaugos vožtuvas, cirkuliacinis siurblys, išsiplėtimo indas, todėl nebereikia pirkti, papildomai mokėti montuotojui.  BIODOM 27 C5 VALTER katile yra integruotas mažojo kontūro aprišimas su cirkuliaciniu sirbliu.

- Katilas automatiškai susireguliuoja  1-2 kW tikslumu pagal vieną iš penkių iš anksto nustatytų režimų, o ne  5-10 kW tikslumu kaip kai kurie analogai (jeigu jie išvis  turi automatinę galingumo palaikymo funkciją).

 

YPATUMAI

  • Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
  • Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
  • Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis; 
  • Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas; 
  • Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą); 
  • Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.

 

PARAMETRAI

Šildymo plotas:

50-200 m2

Galia:

15 kW (4,97 — 17,13)

Efektyvumas:

+ 93 %

Dūmtakio skersmuo: 

(pajungimas iš galo)

ø 80

Vandens talpa:

42 litrai

Cirkuliacinis siurblys:

ĮTAISYTAS

Išsiplėtimo indas:

ĮTAISYTAS

Elektra:

230V/50Hz

Indas granulėms:

45 kg

Granulių suvartojimas:

min. 1,13 kg per valandą, maks 3,77 kg per valandą

Matmenys H x W x D:

1200 x 570 x 730

Svoris:

261 kg

Pristatymo terminas: Pasiklausti prieš užsakant

 

​Sumontuoto granulinio katilo BIODOM C15 video

 

DOKUMENTACIJA

Katilo Biodom C15 instrukcija (anglų kalba - in english) - Biodom-C15-Installation-manual.pdf

Katilo Biodom C15 brošiūra (anglų kalba - in english) - BIODOM-C15-Leaflet.pdf